O gabinecie

Nasz gabinet

IwulskaDent Prywatna Przychodnia Stomatologiczna

Nasz gabinet istnieje już ponad 30 lat na rynku stomatologicznym. Cieszymy się, że możemy łączyć pasję i doświadczenie, zapewniając wszystkim pacjentom pełny profesjonalizm oraz opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie.

Cenimy sobie holistyczne podejście do diagnostyki i leczenia chorób jamy ustnej. Nieustannie zdobywamy wiedzę i szukamy innowacyjnych rozwiązań, by zapewniać skuteczność działań na poszczególnych etapach.

W naszym gabinecie otaczamy opieką dorosłych i najmłodszych pacjentów. Jesteśmy tu dla Państwa i troszczymy się o piękno każdego uśmiechu.

Ponad 30 lat
doświadczenia

Nowoczesny sprzęt
stomatologiczny

Trwałe
efekty leczenia

Specjaliści

Nasz zespół

Nasi doświadczeni stomatolodzy to zespół profesjonalistów, którzy oddają serce i umiejętności, aby spełnić oczekiwania odnośnie idealnego uśmiechu.

Nasz główny cel to nie tylko przywrócenie zdrowia jamy ustnej, ale również stworzenie uśmiechu, który pomoże cieszyć się życiem z większą pewnością siebie. Dlatego tez możesz być pewien, że jesteś w najlepszych rękach, gdy decydujesz się znam zaufać.

Technologia

Cenimy sobie najnowocześniejsze technologie i rozwój nauki w zakresie leczenia stomatologicznego. 

W naszym gabinecie pracujemy z pomocą specjalistycznego, wysokiej jakości sprzętu. Wszystko po to, by zapewnić pacjentom maksymalny komfort, bezpieczeństwo i skuteczny proces leczenia, niezależnie od początkowego stanu uzębienia. Łączymy wiedzę z innowacją.

Opinie

Pacjenci o nas

Zaufało nam już wielu pacjentów. Każdy, kto odwiedzi nasz gabinet może się przekonać, jak bardzo cenimy sobie profesjonalizm i nowoczesność.

Iwulskadent
Iwulskadent

Iwulskadent

Zapraszamy

Wszystkie wizyty należy umawiać poprzez kontakt telefoniczny. Można tego dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00. Nikt nie odbiera? Oddzwonimy, gdy tylko będzie to możliwe. Do usłyszenia!

pon - pt : 8:00 - 20:00

Formularz

Skontaktuj się z nami

W razie pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Porozmawiajmy o dacie i szczegółach konsultacji!