Pierwsza wizyta

Iwulskadent

Twoja pierwsza wizyta

Wiemy, jak ważna jest diagnostyka stomatologiczna i wysoki poziom świadczonych usług w tym obszarze. Pierwsza wizyta odgrywa tu kluczową rolę i pozwala nam zaplanować najbardziej efektywny plan leczenia.

Wizyta w kilku krokach - poznaj wszystkie etapy!

Przygotuj
niezbędne dokumenty

Zgłoś się
w rejestracji

Bądź
punktualny

Skonsultuj
plan leczenia

Jak przygotować się do wizyty

Odpowiednie przygotowanie się do wizyty dentystycznej jest bardzo ważne, ponieważ może usprawnić jej przebieg i podnieść komfort badania.

Ważne, by przed wizytą umyć dokładnie zęby. Warto wspomóc się także nicią dentystyczną, co wpłynie na dokładność całej procedury i pozwoli wyczyścić także przestrzeń międzyzębową. Godzinę przed wizytą można zjeść posiłek, później jest to już niewskazane.

Warto przygotować pełną dokumentację medyczną, by lekarz mógł zapoznać się z historią dotychczasowego leczenia. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości dobrze jest zapisać je na kartce, by w spokoju omówić każdą kwestię z lekarzem.

Cenimy sobie punktualność i dokładamy wszelkich starań, by na czas przyjmować pacjentów. Dlatego też prosimy, by do gabinetu przybywać z wyprzedzeniem, co zdecydowanie usprawni przebieg konsultacji, badań i procesu leczenia.

Opinie

Pacjenci o nas

Zaufało nam już wielu pacjentów. Każdy, kto odwiedzi nasz gabinet może się przekonać, jak bardzo cenimy sobie profesjonalizm i nowoczesność.

Iwulskadent
Iwulskadent

Iwulskadent

Zapraszamy

Wszystkie wizyty należy umawiać poprzez kontakt telefoniczny. Można tego dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00. Nikt nie odbiera? Oddzwonimy, gdy tylko będzie to możliwe. Do usłyszenia!

pon - pt : 8:00 - 20:00

Formularz

Skontaktuj się z nami

W razie pytań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Porozmawiajmy o dacie i szczegółach konsultacji!