Wyposażenie

 • Radiowizjografia VATECH EzRay Premium

  Aparat rentgenowski VATECH EzRay Premium z systemem radiografii cyfrowej VATECH EzSensor charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi, pozwalającymi na precyzyjne wykonywanie zdjęć wewnątrzustnych punktowych, przy niskiej dawce promieniowania, jaką pochłania pacjent.

  Ergonomiczny kształt EzSensora umożliwia lepsze dopasowanie czujnika do krzywizny szczęki, zwiększając komfort pacjenta w trakcie badania.

 • Tomografia komputerowa i panorama

  VATECH PaX-i 3D Smart to nowoczesny cyfrowy system obrazowania radiologicznego, który pozwala na wykonanie zdjęć pantomograficznych 2D oraz tomografii CBCT 3D.

  System ten umożliwia uzyskiwanie obrazów o wysokiej wartości diagnostycznej, przy zredukowanej dawce promieniowania dla pacjenta.

  Tomograficzne obrazy trójwymiarowe znajdują zastosowanie w diagnostyce w każdej dziedzinie stomatologii oraz w planowaniu zabiegów chirurgicznych i implantologicznych.

 • Znieczulenie komputerowe The Wand

  The Wand to sterowany komputerowo system, który służy do bezpiecznego i bezbolesnego podawania znieczulenia miejscowego w stomatologii.

  Technologia ta dzięki unikalnym rozwiązaniom odznacza się wysoką skutecznością, zapewnia komfort pacjenta oraz precyzję i bezpieczeństwo podawania znieczulenia.

 • Lampa Beyond™

  Wybielanie zębów lampą BEYOND™ to jednorazowy, bezpieczny zabieg polegający na umieszczeniu żelu wybielającego z nadtlenkiem wodoru na powierzchni wargowej zębów, a następnie aktywowaniu go poprzez światło lampy.

  Sprawia to że zęby stają się bielsze i lśniące.

 • Mikroskop Carl Zeiss OPMI Pico MORA

  Niemiecka firma Mark Carl Zeiss jest światowym liderem w produkcji mikroskopów. W naszej Przychodni mikroskop znajduje zastosowanie podczas leczenia kanałowego, zachowawczego oraz w mikrochirurgii stomatologicznej.

  Powiększenie i oświetlenie pola zabiegowego pomaga w uwidocznieniu szczegółów przebiegu kanałów, usuwaniu ze światła kanału pozostawionych fragmentów narzędzi oraz dokładnym wypełnieniu kanałów korzeniowych. Tym samym ryzyko powikłań w trakcie leczenia jest mniejsze, a szanse na wyleczenie i zachowanie zęba większe.

 • Diatermia chirurgiczna SURTRON 80

  Kauter/ Nóż eklektrochirurgiczny do koagulacji tkanki jest urządzeniem stosowanym z powodzeniem w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. Aparat generuje dwa typy prądów: cięcia oraz koagulacji.

  Znajduje zastosowanie m.in. w plastyce wędzidełek warg i języka (NIE MA POTRZEBY ZAKŁADANIA SZWÓW). Jest uznaną i bezpieczną metodą leczenia.

 • Unit implantologiczny Surgic PRO NSK

  Unit implantologiczny Surgic Pro renomowanego producenta - japońskiej firmy NSK.

  Jest to nowoczesny mikrosilnik chirurgiczny, który znajduje zastosowanie w implantologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Pozwala na przeprowadzenie precyzyjnych zabiegów chirurgicznych i implantologicznych.

 • Wirówka EBA 200

  Wirówka EBA 200 marki Hettich umożliwia pozyskanie od pacjenta autologicznego (własnego) i biozgodnego materiału, pozwalającego na odbudowę ubytków kostnych, minimalizując proces zapalny i przyśpieszając proces gojenia po zabiegach chirurgicznych.

  Procedura polega na pobraniu krwi żylnej od pacjenta, przed lub w trakcie zabiegu, którą wiruje się przy użyciu wirówki EBA 200. Następnie w wirówce powstaje skrzep fibrynowy i osocze ubogopłytkowe, które służy jako biomateriał regeneracyjny.

 • Urządzenie do chirurgii ultradźwiękowej Piezomed W&H

  To nowoczesny unit do precyzyjnej, minimalnie inwazyjnej chirurgii ultradźwiękowej.

  Urządzenie to umożliwia precyzyjne cięcie wyłącznie tkanki kostnej. Otaczające tkanki miękkie (nerwy, naczynia krwionośne) pozostają nieuszkodzone.

 • Czołowa, akumulatorowa lampa operacyjno-diagnostyczna z lupą

  Dzięki oświetleniu i powiększeniu pola operacyjnego możemy przeprowadzać precyzyjne leczenie stomatologiczne, kanałowe, chirurgiczne i implantologiczne.

  Lupy powiększające

 • Mikrosilnik endodontyczny VDW SILVER RECIPROC

  W nowoczesnym leczeniu kanałowym służy do precyzyjnego maszynowego opracowania i poszerzenia kanałów korzeniowych.

 • Endometr Raypex VDV

  Jest to niezbędne narzędzie w endodoncji, które służy do pomiaru długości kanału korzeniowego.

 • Zestaw do termoplastycznego wypełniania kanałów gutaperką BeeFill VDW

  System trójwymiarowego wypełniania kanałów płynną gutaperką na ciepło.

 • Urządzenie do czyszczenia końcówek Assistina 301 Plus